www.ma-group.com.pl

 

Jeśli masz trudności:

- w napisaniu pisma urzędowego,

- nie wiesz jak założyć profil zaufany e-PUAP, czy profil na PUE ZUS,

- nie wiesz jak zarejestrować spółkę w systemie BDO (BAZA DANYCH O PRODUKTACH I OPAKOWANIACH ORAZ O GOSPODARCE ODPADAMI)

lub chcesz założyć działalność gospodarczą, a nie wiesz jakich formalności trzeba dokonać?

My Ci w tym pomożemy!

Zadzwoń lub napisz do nas umówimy się na spotkanie i postaramy się pomóc.

E- mail: m_biuro@wp.pl

Tel: 726-802-555

 

Mamy doświadczenie w zdobywaniu środków na inwestycje, pozyskiwaniu środków unijnych, ale też doświadczenie we współpracy z administracją rządową i samorządową wyniesione z dotychczasowej naszej działalności zawodowej, jak i pozazawodowej. Postanowiliśmy je przekuć we własną firmę, bo widzimy taką potrzebę na rynku. Wiele osób pytało nas czy nie możemy im pomóc w napisaniu wniosków, czy projektów, wiedząc, że zajmujemy się tym w pracy. Postanowiliśmy więc założyć spółkę, bo wiemy, że w skomplikowanym świecie przepisów i liczb przedsiębiorcy potrzebują takich usług.

 

Kompleksowo przygotowujemy projekty współfinansowane ze środków publicznych, krajowych, unijnych, międzynarodowych. Nasza praca polega na dopracowaniu pomysłu inwestycyjnego, wyboru najlepszego źródła finansowania, sporządzeniu aplikacji unijnej, stałej współpracy przy realizacji projektu, a następnie rozliczeniu inwestycji. Możnaby wymienić wiele obszarów naszej specjalizacji: doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania inwestycji rozwojowych, kredyty i pożyczki na start działalności gospodarczej, fundusze pożyczkowe, dofinansowania z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, bony na innowacje dla małych i średnich przedsiębiorstw, pomoc DE MINIMIS, internacjonalizacja MŚP, finansowanie startupów, dotacje z Urzędu Pracy, dotacje na rozwój obszarów wiejskich, odnawialne źródła energii, projekty infrastrukturalne, inkubatory przedsiębiorczości, dofinansowania z lokalnej Grupy Działania, dofinansowania z ZUS, doradztwo strategiczne i biznesowe, wsparcie w zakresie B+R (badanie i rozwój)i innowacji.